Джанні Тота очолив кухню ресторану Fabius

Ми раді повідомити, що до команди Fabius приєднався один з кращих шеф-кухарів Італії - Джанні Тота (Gianni Tota).

В пресі Джанні часто називають VIP-шеф, тому що він працював особистим шеф-кухарем у багатьох відомих особистостей, в тому числі брав участь у відкритті їх закладів: Richmond restaurant, Doriani Montenapoleone Restaurant, Yacht Club Costa Smeralda (Porto Cervo).

В 1999 році був особистим шеф-кухарем футбольної команди Inter.

Джанні Тота неодноразово працював в «Кварталі моди» в Мілані в найвідоміших закладах. Працював виконавчим шеф-кухарем мережі п'ятизіркових готелів Boscolo Hotel. Саме тут він познайомився з Анною Вінтур. Вона дуже схожа на головну героїню фільму «Диявол носить Prada». Анна жила в готелі два тижні, і Джанні був її особистим шеф-кухарем протягом цього часу. У Анни не було особливих прохань - як, наприклад, у сестер Вільямс, які одного разу попросили приготувати страву, що складається виключно з квітів -, вона харчується просто і натурально.

Так само протягом трьох років Джанні був особистим шеф-кухарем буддійського монаха Далай Лами в Італії. Він був єдиним, хто мав право торкатися до його їжі під час подорожей по Європі.

Джанні обожнює готувати, саме тому вже в 16 років він пройшов перше професійне стажування в Швейцарії під керівництвом Джордано Понті (Giordano Ponti).

Кухня для Джанні Тота - місце натхнення. У своїх стравах Джанні робить акцент на натуральності смаку кожного інгредієнта, тому вважає за краще не додавати в них сіль. Адже часто сіль приховує справжній смак. Він обожнює готувати і вважає, що смак його страв подібний поцілунку - чим більше пробуєш, тим більше хочеться.

Коронна страва - різотто. Джанні часто надає перевагу поєднанню гарячого з холодним, м'якого з хрустким. Саме тому, дегустуючи його страви, гість відчуває вибух смаків.

В Італії Джанні Тота отримав безліч нагород і звань, дві з яких - за фірмове різотто:

• Maestro di cucina, 2008-2013;
• Stella della ristorazione, 2005-2010;
• Cucchiaio d’Oro, 2000;
• Chicco d’Oro, 2000;
• Toques Blanche d’Honnoure, 2010, 2012;
• Cuoco dell’anno, 2003, 2005.

Зовсім скоро меню Fabius поповниться новими смачними авторськими стравами від Джанні Тота. Приїжджайте дегустувати!

Fabius – більше, ніж ресторан!

Резерв столів: (050) 324-40-46; ‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎ (067) 632-84-17.
Чекаємо Вас за адресою: Столичне шосе, 70.

adm_root