У ресторані Fabius комфортно відпочивати разом з усією родиною. Для найменших ми обладнали сповивальну кімнату і стільчики для годування.

Спеціальне дитяче меню поєднує смачні та корисні страви, насичені вітамінами, які обов'язково сподобаються дітям. А все тому, що ми вирощуємо овочі та зелень у власній екотеплиці.

У ресторані обладнана дитяча резиденція – двоповерховий будиночок з лабіринтами, гірками, іграшками і комп'ютерними іграми для будь-якого віку. Стежити за тим, щоб дітлахи не занудьгували, будуть кваліфіковані педагоги й професійні аніматори. Втомлені від ігор малюки можуть влаштувати собі тиху годину в окремій кімнаті з теплими маленькими ліжечками.

А ще в дитячому будиночку оселився чарівний персонаж – мишеня Фабі, символ і улюблений герой ресторану. Він, як і всі мишки, дуже любить сир. Він потрапив до ресторану Fabius не випадково, а тому, що сир, зварений у нашій сироварні, найсмачніший у столиці. А ще Фабі обожнює грати і веселитися з маленькими гостями.

Діти в ресторані Fabius не просто грають і розважаються, але й навчаються чогось нового і цікавого. Тут працюють професійні педагоги, які вміють знайти підхід до кожної дитини. А творчі майстер-класи та цікава анімаційна програма покажуть малюкам, що вчитися – це весело і зовсім не нудно.

У теплу пору року на території ресторану працює відкритий дитячий майданчик, де маленькі гості можуть вдихати свіже лісове повітря і брати участь в ігрових активностях. Майданчик розташований біля літньої тераси, тому діти постійно перебувають у полі зору батьків.

У нас завжди знайдеться цікаве заняття для дітей будь-якого віку. Час, проведений всією сім'єю в ресторані, подарує масу задоволення і радості! У нас можна відсвяткувати весело і смачно день народження або інше дитяче свято.