Всі найважливіші події мають траплятися там, де по-справжньому душевна атмосфера. Там, де вам щиро раді. Команда ресторану Fabius з величезним задоволенням розділить неповторні емоції вашого свята!

Лісові пейзажі, найкрасивіші тераси і зали з панорамними вікнами, простора територія, авторська кухня з італійським відтінком, велике банкетне меню та винна карта, бездоганний сервіс і все, що може сприяти реалізації найатмосфернішого весілля вже чекає на вас у Fabius.

На території ресторану розташований майданчик, з усіх боків оточений віковими соснами, який створений для освідчень у коханні. Тут можна оформити зворушливу і стильну виїзну церемонію, або провести романтичну весільну фотосесію.

Якщо ви плануєте весілля в теплу пору року, то закохаєтесь атмосферу і красиву івент-терасу, яка створена для вашої ідеальної урочистої події. Вона розташована подалі від основних майданчиків ресторану, тому ви можете насолодитися усамітненою атмосферою.

Івент-менеджер ресторану допоможе вам підібрати відповідний банкетний зал і визначитися з меню і форматом подачі страв. А команда ресторану Fabius із задоволенням подарує вам і вашим гостям незабутні емоції, спогади і моменти щастя!

Загальна місткість ресторану – 900 гостей.
Місткість залів:

Камінний зал – до 100 осіб.
Панорамна тераса – до 100 осіб.
Балкон – до 40 осіб.
Банкетні зали – 130, 35, 12 осіб.

Місткість загальних терас і альтанок – 260 осіб.
Івент-тераса – 250 осіб.

Вартість банкету на людину: від 2000 грн.

Є своя парковка для авто.