Величезні панорамні вікна, з яких відкривається розкішний вид на сосновий ліс, кухня, що «чіпляє» і закохує в себе з першого разу, та витончений, але водночас затишний інтер'єр – все це не вміщується в скромне поняття «ресторан». Все це і є Fabius.

Авторська кухня з італійським присмаком, власна сироварня і пекарня, домашня паста і екотеплиця зі свіжими овочами, зеленню і травами – ми подбали, щоб нашим гостям було смачно.

П'ять зал, панорамна тераса з шоу-кухнею, літні альтанки і тераси – кожен зможе вибрати для себе затишне місце відповідно настрою.

Перший поверх ресторану – це атмосферна простора зала з великим каміном, біля якого так приємно грітися холодними зимовими днями або насолоджуватися романтикою літніх вечорів. Тут також розташована візитна картка ресторану – панорамна тераса з величезними вікнами та шоу-кухнею, яка відкриває завісу над таїнством приготування страв і процесом приготування справжнього італійського сиру. Насолоджуватися видом на озеро і сосновий ліс можна незалежно від погоди і пори року.

Щоб ви могли комфортно відпочивати всією сім'єю, в ресторані Fabius обладнана дитяча резиденція – двоповерховий будиночок з лабіринтами, гірками, іграшками для будь-якого віку (PlayStation) і великий відкритий майданчик на свіжому повітрі. Стежити за тим, щоб малюки не занудьгували, будуть професійні аніматори та няні.

Італійці розуміються на їжі та стильному відпочинку. Римські патриції вміли проводити вільний час витончено та зі смаком. Особливою вишуканістю в підході до того, як приємно провести час, відрізнялася родина Фабієв – Fabius. Наш ресторан з трепетом і гідністю продовжує традицію однієї з наймогутніших і знатних аристократичних родин Римської Імперії.

Fabius – більше, ніж ресторан!