Величезні панорамні вікна, з яких відкривається розкішний вид на сосновий ліс, кухня, що «чіпляє» і закохує в себе з першого разу, та витончений, але водночас затишний інтер'єр - все це не вміщується в скромне поняття «ресторан». Все це і є Fabius.

Авторська кухня з італійським присмаком, власна сироварня і пекарня, домашня паста і екотеплиця зі свіжими овочами, зеленню і травами - ми подбали, щоб нашим гостям було смачно.

П'ять зал, панорамна тераса з шоу-кухнею, літні альтанки і тераси – кожен зможе вибрати для себе затишне місце відповідно настрою.

Перший поверх ресторану – це атмосферна простора зала з великим каміном, біля якого так приємно грітися холодними зимовими днями або насолоджуватися романтикою літніх вечорів. Тут також розташована візитна картка ресторану – панорамна тераса з величезними вікнами та шоу-кухнею, яка відкриває завісу над таїнством приготування страв і процесом приготування справжнього італійського сиру. Насолоджуватися видом на озеро і сосновий ліс можна незалежно від погоди і пори року.

Щоб ви могли комфортно відпочивати всією сім'єю, в ресторані Fabius обладнана дитяча резиденція – двоповерховий будиночок з лабіринтами, гірками, іграшками для будь-якого віку і великий відкритий майданчик на свіжому повітрі. Стежити за тим, щоб малюки не занудьгували, будуть кваліфіковані педагоги і професійні аніматори.

Італійці розуміються на їжі та стильному відпочинку. Римські патриції вміли проводити вільний час витончено та зі смаком. Особливою вишуканістю в підході до того, як приємно провести час, відрізнялася родина Фабієв – Fabius. Наш ресторан з трепетом і гідністю продовжує традицію однієї з наймогутніших і знатних аристократичних родин Римської Імперії.

Fabius – більше, ніж ресторан!