Меню Fabius – це авторська кухня з італійським присмаком. Акцент на оригінальних стравах для досвідченої публіки. Наша кухня – це враження про сонячну Італію, пропущені крізь призму кулінарного таланту, досвіду і майстерності шеф-кухаря.

Гордість Fabius – це власна сироварня. Ароматна свіжа випічка і домашня паста також готуються безпосередньо в ресторані. А в екотеплиці на території ми вирощуємо овочі, трави і зелень, з яких і готуємо найсмачніші салати, закуски, супи і гарніри.

Відтіняти смак витончених страв благородним вином – гастрономічна традиція, яка в ресторані Fabius перетворюється в непорушне правило. Наша винна карта – це гід по найкращих виноробних регіонах світу. Професійний сомельє, який має великий досвід і любов до своєї справи, дозволить підібрати напій, який до тонкощів відповідатиме вашому смаку.

Дитяче меню ми розробляли з урахуванням потреб найменших наших гостей. Воно поєднує в собі смачні та корисні страви, наповнені вітамінами. А все тому, що ми вирощуємо овочі та зелень в нашій екотеплиці.